E15 podcast s Tomášem Rojíkem: posuňte mezinárodní obchod na další úroveň

E15 podcast s Tomášem Rojíkem - posuňte mezinárodní obchod na další úroveň
  • News
  • International payments

Click here for the English version!

e15 podcast s amnis: Nový svět mezinárodních plateb

V dnešní době globalizace jsou transakce v cizích měnách nedílnou součástí každodenní činnosti společnosti. Tomáš Rojík, country manager švýcarského fintechu amnis, a Štěpán Svoboda hovoří v podcastu e15 “Business Club” o nových způsobech realizace mezinárodních obchodních plateb a osvětlují omezení tradičních bankovních systémů, pokud jde o automatizaci a digitalizaci.

Štěpán Svoboda v podcastu formátu e15 “Business Club” přináší zajímavé pohledy do světa českého byznysu. Aktuální díl se věnuje moderním způsobům mezinárodních plateb a co nejefektivnějšímu řízení operací s cizími měnami.

S možnostmi společnosti amnis již zahraniční platby nepředstavují administrativní zátěž: Řešení pro mezinárodní platby je přizpůsobeno potřebám malých a středních firem a nabízí transparentní, fixní měnové marže, nepřetržitý samoobslužný přístup k pohodlné online platformě a univerzální účet na jméno společnosti, který usnadňuje zahraniční platby po celém světě.

Poslechněte si nejnovější díl podcastu e15 s Tomášem Rojíkem a dozvíte se více o moderních fintech nástrojích, které urychlují transakce:

e15 magazín: Revoluce v mezinárodních platbách

Magazín e15 se ve svém posledním čísle věnoval platformě amnis a zdůraznil, co by mělo být v dnešním digitálním světě mezinárodní bankovnictví.

“Transparentnost je slovo, které používá kde kdo, to je potřeba si říci. Nicméně, troufnu si říci, že v Amnis má skutečný význam, protože klienti dopředu znají všechny cenové podmínky. Na příklad při zadávání limitního pokynu vidí klient tržní kurz, což je něco s čím jsem se ještě nikde jinde nesetkal.”

Vyzvedněte si magazín e15 z února/2023 a přečtěte si celý článek:

E15 magazine amnis February 2023 (Header)

Chcete optimalizovat nastavení fx a zahraničních plateb?

V našem bezplatném kontrolním seznamu se dozvíte více o tom, jak můžete zlepšit nastavení směn ve vaší společnosti a co je třeba zvážit při výběru poskytovatele plateb.

"*" indicates required fields

Stáhněte si zdarma informační list

Optimalizujte nastavení FX a snižte náklady na minimum.

Agreement*


E15 podcast with Tomáš Rojík: taking your global business payments to the next level

In today’s times of globalization, foreign currency transactions are an integral part of a company’s daily business. Tomáš Rojík, Czech country manager of the Swiss fintech amnis, and Štěpán Svoboda talk in the e15 podcast “Business Club” about new ways of doing international business payments and shed light on the constraints of traditional banking systems when it comes to automations and digitalization.

In “Business Club”, the e15 podcast format, Štěpán Svoboda provides exciting insights into the Czech business world. The current episode is all about modern ways of carrying out global business payments and handling foreign currencies in the most efficient way.

With amnis’ offering, global payments are no longer an administrative burden: the international payment solution is tailored to the needs of small- and medium-sized companies and offers transparent, flat fx margins, 24/7 self-service access to a convenient online platform and an all-in-one account in the company’s name to facilitate business payments worldwide.

Listen to the latest e15 podcast episode with Tomáš Rojík to learn more about today’s digital payment tools that speed up transactions:

e15 magazine: revolutionizing international payments

e15 magazine has covered amnis’ platform in their latest issue and highlights what international banking should be about in today’s digital world.

“Transparency is a word used by many. At amnis, however, it has a real meaning, I dare to say. Clients know all the prices in advance. For example, when placing a limit order, the client sees the actual market price, which is something I have never encountered anywhere else.”

Pick up your e15 magazine from February/2023 to read the full article and learn more about the typical pitfalls and “quick wins” in currency exchange and foreign payments!


amnis je švýcarská fintechová společnost, která firmám poskytuje komplexní mezinárodní bankovní účet. Kromě tradičních platebních metod nabízí amnis možnost provádět zahraniční platby v reálném čase po celý den dodavatelům v rámci vlastní sítě PEER. Kromě toho mohou klienti amnis velmi snadno přijímat cizí měny prostřednictvím vlastních podnikatelských účtů IBAN.

Zaregistrujte se zdarma a vyzkoušejte si všechny funkce pomocí demo účtu:

VYZKOUŠEJTE PŘED REGISTRACÍ
Sabrina Maly
As a marketing manager at amnis I provide SMEs with fx market, international business and news updates on our blog & FAQ page.
Cookie Consent with Real Cookie Banner